СПОТ ЗА ПЕСМУ БС АРМИЈА!

ПОЗИВАМО СВЕ ДИСКРЕТНЕ ХЕРОЈЕ ДА УЧЕСТВУЈУ У СНИМАЊУ СПОТА ЗА ПЕСМУ БС АРМИЈА!

Идеја ове акције је да снимите сопствени видео клип у коме рецитујете (репујете) неку строфу песме БС армија (преко саме песме) и да нам га у што краћем року пошаљете на адресу bsarmija@gmail.com. На снимку можете представити себе или своју екипу на начин и на локацији који по вама највише одговарају теми песме. Клип може, али и не мора да буде у трајању целе песме, слободно снимите само строфу коју желите.

Не постоје никаква ограничења, само вас позивамо да слободно пустите машти на вољу и уживате. Жеља нам је да покажемо бројност и борбену готовост армије, па апелујемо на све наше људе широм света да се придруже у стварању новог поглавља у причи о Београдском синдикату.  БС армија широм света!

Квалитет видео снимка није у првом плану, тако да можете користити камере, апарате, мобилне телефоне, таблете и сл. Након што ваши клипови буду пристигли, спот ће бити измонтиран и емитован на сајту Београдског синдиката.

Почело ко рима, па је прерасло у покрет, сад је филозофија!!!

You may also like...

27 Responses

1. Ilija says:

Do kad je rok za slanje videa?

2. BS says:

@Ilija Za sada nema nikakvog zakucanog roka. Ali, mislim da ćemo za par nedelja već ući u montažu, tako da – što pre :)

3. Danilo says:

BS smisao života! Nemam pojma šta da snimim niti gde , ali moram nešto , kakva je samo čast biti u spotu Beogradskog Sindikata! Dajte braćo neki predlog! :D
    Pozdrav sa Kosova :D

4. BBeogradskii says:

Da li je potrebno da se cuje moj glas ili je potrebno da ide pesma u pozadini?

5. BS says:

@Danilo Šta god ti misliš da treba :) veliki pozdrav za tebe! @BBeogradski kako god želiš bukvalno, nije obavezno da se čuje tvoj glas, može da ide i u pozadini pesma.. pozdrav!

6. CroatianSlavic says:

Jebiga mi smo iz Hrvatske i cijenimo vas rad, nadam se da nije problem ako i mi napravimo video

7. Nikola says:

Jel nece biti kasno da stigne to u ponedeljak ili utorak?

8. BS says:

@CroatianSlavic naravno da nije, snimajte i šaljite

9. BS says:

@Nikola nije kasno, rok je mesec dana, tako da ima vremena

10. Miodrag says:

Uz vas sam odrastao, zasluzni za sve gluposti koje nisam napravio. Hvala vam za sve! BS smisao zivota !

11. Igor says:

Jel nije kasno da snimamo ove nedelje?

12. Berin says:

Nadam se da nije problem da i mi iz Bosne posaljemo. :D Lijep pozdrav

13. Jovan says:

Dobar dan BS,zanima me kad ce novi koncert? Hvala!

14. Aleksa says:

Kad ce izaci spot?

15. ani says:

Pozdrav za Sindikalce
    Ceka se album
    Svi zajedno
    BS KG

16. Ana says:

Jel u martu album?

17. Srki96 says:

Kad mozemo ocekivati spot sa montiranim snimcima?

18. kg says:

Hoce li album izaci do kraja marta?? Dosta smo cekali.

19. D.D. says:

A kad izlazi taj video????

20. dimitrijevic.d says:

Sanjao sam izlazak albuma,i non stop u glavi povezujem dogadjaje kad bi mogli da izbacite album. Najbolje je sad u predizbornoj trci da sjebete te majmune sa vrha

21. Sistem te laže OTKIDA! says:

Dajte ljudi kandidujte se na izborima!

22. Ivan says:

Interesuje me ima li ikakve sanse za BS stranku nesto za Srbiju ?

23. bane says:

Momci daj da se oreganizujemo, jer dok se ne nadjete na izbornom listicu sva ova govna sto se nazivaju kao partije i gradjanske inicijative tu su da bi bile točkić u sistemu. Nisam ni za amere ni za rusku guberniju ali dok se ne najure banke i korprativna mafija bićemo robovi i botovi. Rođen sam u SFRJ prvi put curu muvao u SRJ, faks zavrsio u SCG-u i dok nam mozak ne izraste i ne setimo se da su nam se naši pretci borili i ginuli za slobodu i jednakost bicemo samo prosta statistika. Moze i drugacije. Šta god vam sistem servirao nedaj te se, u pravu ste !!! Srcem i dušom sam sa vama !!! Samo neka vas sistem pipne goreće i zemlja i nebo.

24. Jaroslav says:

Svaka vam cast, ajd da se jednom vec organizujemo protiv ovog okorelog sistema

25. Anonymous says:

Jel je zavrsheno? Ili moze josh da se praka pozz iz mkd <3

26. Aleksa says:

Kad izlazi spot?

27. Augustina says:

nous vous suivons avec grand intérêt. Avons écouté vos concerts à Malaïgue et à Uzès. Nous nous réjouissons d’avoir votre DVD. Continuez dans cet excellent travail qui nous apporte joie, chaleur, lumière! Bravo!On se réjouit de pouvoir consulter votre agenda de fin 2012! Avez-vous des concerts de prévus dans les environs?Bonne chance pour la suite! Pensées chaleureuses à toi¨Âs!Mireulle